חיפוש

בית תקווה ומרפא


בית תקוה ומרפא

פרויקט מיוחד יוצא לדרך..

ילדי הדיאליזה והנפרולגיה מתאשפזים לעיתים קרובות

בזמן האשפוזים עומדת המשפחה החמה, ההורים המסורים שעד לפני תקופה קצרה היו כמשפחה רגילה לכל דבר, והנה, ביום בהיר הוטלה עליהם הבשורה הקשה. הבשורה שדורשת להסתגל למציאות חיים חדשה, המשפחה כולה עוברת תהליך שינוי; כוחות, זמן ומחשבה מופנים לילד החולה, שינוי בסדרי השבוע, שינוי בסדרי העדיפויות, התרוצצות בבתי חולים מטיפול לטיפול, להתעסק עם רופאים וצוות בית חולים, לסעוד את בנם ולחוות איתו חוויה קשה וכואבת, לעמוד מהצד מבלי יכולת לעזור, לראות את הסבל מבלי האפשרות להקל.

לבני המשפחה השוהים לצד בנם לא תמיד יש להם מקום לנוח, לישון שעה כדי לשאוב כוחות, להתקלח ולהתארגן מעט, לעיתים הם זרוקים שבועות בבית החולים בכיסא לצד מיטת בנם.

יש משפחות שמגיעים מרחוק בדימונה וכו' ונמצאים זמן ממושך ליד בנם/בתם

וכאן הפרויקט יוצא לדרך...

בית תקוה ומרפא-דירת אירוח מול הבית חולים שתשמש את ההורים ותיתן להם מקום לשים את הראש אחרי יום קשה עם הילד, ולא שיאלצו לישון על כיסא בבית החולים שזה יהיה מקום להירגע לקחת אוויר ולהמשיך להתמודד.

דירת אירוח שתפנק מעט את ההורים תיתן להם אוויר לנשימה וכוח להתמודד

תכולת הדירה תכלול גם חדר משחקים לזמן שהילד יכול לקבל שיחרור של זמן מוגבל מבית החולים וכן כל עיצוב של הדירה ע"י מעצבים שישרה אווירה שונה, גם בייביסיטר על האחים האחרים של המטופל, ארוחות, חדר לימודים

פרויקט זה בעלות שנתית כ150.000 שקלים

באו תיקחו חלק לתרומות לחצו כאן


צפייה 10 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

קודם כל תודה רבה על הכל  אתם חלק מהשפחה שלנו משפחה של נתינה בימים אלו העמותה שלנו נלחמת לנהל את התמיכה לילדים ולמשפחות כפי שתומכת בימים רגיל